• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  The Hollars 2016 Turkce Altyazılı 1080pTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 635 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 105
  • Tarih:

  The Hollars The Hollars filmi 2016 6.4 1080pThe Hollars ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli.

  Bu film tam anlamıyla sinema gülüyor vardı ve tüm film boyunca ağlıyor. Ciddi bir hikaye, henüz Krasinksi filmin havasını yükselme yapabiliyor. Herkes zevk için komedi The Hollars 2016 Turkce Altyazılı 1080p vardır. Hiç bir film sırasında gözyaşı döken daha var, ama ağlamak kendimi ve bütün film boyunca burnunu çekmekten buldum. Ağlama meşgul olmadığım zaman çok güldüm. Aktörler karakterlerini tasvir eden olağanüstü bir iş yaptı! Kudos bu film yapma sürecine dahil olan herkes için. Kesinlikle (diyalog ile ilgili küfür çok az miktarda olmasına dikkat edin, tavsiye ederim.
  The Hollars 2016 Turkce Altyazılı 1080p
  “Hollars” gülüyor hala hayat her zaman yeni bir değişiklik olduğunu sevgi ve anılar gösteren eğlendirir, Dram, üzüntü ve hüzün karışımı olan bu film biridir. (John Krasinski)John Ohio küçük kasaba onun için beyin kanseri ölümcül bir durum çok hasta olan(harika Margo Martindale)Sally The Hollars 2016 Turkce Altyazılı 1080p Herkes ölen annesini ziyaret için dönen bir adam. Evli de olsa(Richard Jenkins)yıllar Değil kocasının yanında bir sürü(Anna Kendrick)Rebecca hamile karısı da dahil olmak üzere işi var John için bir kargaşa var ve şehir içinde ise onun eski sevgilisi ile karşılaşır ve hala ilgilendiğini ve John geri dönmek istemiyor! Açıkçası bu film açıkça aşk ve sevgi sevilen biri hala bir hatıra keder ve kaybı her zaman olacaktır rağmen zaman hayat ve kader değişikliklerle yeni başlıyor her şey bunu gösteriyor kaderin bir testtir. Genel “Hollars” aşk duygusal drama dokunmak ve görmek bir film değiştirin.
  The Hollars
  Bu tür iş dramalar genellikle karakterler ilgi çekici ve onları erken bir aşamada bağlama bağlıdır. -Özellikle çok fazla veya çok az, kalbinde rahatsızlık kimseyi doğru dizeleri gibi Krasinski hiç akıllıca yapar. Krasinski açıkça sanatlarını bilen burada oyuncuların top notch bir grup toplandı. Bu sahnede bir oyun olabilirdi, ama ekran üzerinde çalışmak için yeterince drama var. Kendrick, Alacakaranlık Efsanesi spektrumun dışında daha zorlu bir rolün üstesinden gelebilir kanıtlıyor iken Copley önceki performansları çok farklı The Hollars 2016 Turkce Altyazılı 1080p bir rol oynar ve kolaylıkla Amerikan aksanı işler. Bazı karakterler biraz ikinci planda hissediyorum, Ashley Dyke iyi karakterizasyon küçük bir kısmı onu fark yapar, ama aslında bu (bu Nedenle adı) Hollars ilgili bir film ve haklı olarak parça alıyor.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  The Hollars 2016 Turkce Altyazılı 1080p