• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  The Priests Black Priests Turkce Altyazılı – Black Priests 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 1.137 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 108
  • Tarih:

  The Priests Black Priests Black Priests filmi 2015 6.2 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak The Priests Black Priests izleyebilirsiniz.The Priests Black Priests Güney İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  The Priests Black Priests Turkce Altyazılı – Black Priests 2015 Tek Parça San

  Normalde Güney Koreli bir film tam anlamıyla bir şeytan çıkarma görmek, bu yüzden ilk yazar/ yönetmen Jang Jae-hyun ‘Rahipler’ duyduğumuz zaman ilgisini bizi düşünün beklemezsiniz. Yeterince doğru, Jang’ın film genellikle hem kültürel ve tarihsel nedenlerden dolayı Batı sinema ile ilgili ‘gizli’, bir tür serpmek için bir ilk. Derin Roma Katolik Teoloji içine ayeti büyük ölçüde doğru bir tasviri sunmak için kazma-yanlış ritüel, Jang-ışık ve karanlık, aynı zamanda benzer şekilde ödül onun araştırdı bir tema arasındaki ebedi mücadele koltuk sürükleyici portresi 2014 kısa ’12 Yardımcısı Deacon kazanma—gergin ve sık sık hava verir.

  The Priests Black Priests Turkce Altyazılı – Black Priests 2015 Tek Parça San

  Kısacası, anahtar kahramanları kadar Rosicrucrianism-ve-kaza kaza sonrası izlenen kötü on iki kişilik olan bir sergilemeye başlar-shin (Park So-dam) Genç bir genç kızı kurtarmak için takım kim kazandı (Gang Dong -) (Kim Yun-seok) hain rahip Babası Kim ve bir rahip adayı Deacon Choi,. Kırsal bir kilisede bir rahip vardı o zaman Young-shin Baba Kim’in cemaatin bir üyesi oldu, ve kısmen onun niyeti akın onaylamıyor onun diğer üyeleri kamu korkutabilir korkusuyla Young-shin için bir şeytan çıkarma Ayini yapmak ne zaman ipleri kendi eline Al Onu zorlayan bir geçmişi var.

  The Priests Black Priests Turkce Altyazılı – Black Priests 2015 Tek Parça San

  Pek Kim asi, zor konuşan Gazi rolünü oynuyor ilk kez, ve burada harika bir şekilde yapıyor. Ona güç veren kötülüğe karşı Tanrı’nın gücünü karakter onun inanç onu aldı shin Young içindeki şeytan ile Baba Kim’in mücadele, ama aynı zamanda inanç, basın bu ilginin sadece ölü sayısı ile ifade eder. Henüz film – Baba Kim’in aksine, onun motivasyonu, papaz okulunda okuyan bir hayattan kendini kurtarmak için daha bir hayat kurtarmak için az casus olarak büyük Katolik kardeşlik için şımarık kardeşlerine göz kulak davranırken Baba Kim yardımcı Teoloji okulundan koparıp kim Choi, taze gözlü bir saf kız Deacon için ne gibi bir Babası Kim için olduğu kadar ait.

  The Priests Black Priests Turkce Altyazılı – Black Priests 2015 Tek Parça San

  Kötülüğün tanımı ile karşı karşıya olduğu gibi söylemeye gerek yok, Deacon Choi yakında kendi boyundan büyük bir işe bulur, ama sadece saflık onun daha Choi, gerçekten, Choi bu gün ölüme vahşi bir köpek tarafından ısırılan gelen kız kardeşini kurtarmak için başarısız olduğu travmatik bir çocukluk kaza suçluluk peşindeyim kalır. İblis geniş gözlü merak ve azim ile yüzsüzlük korku ve Çetesini temsil ediyor karakter onun dönüşümü ile alay etmek ve şeytan çıkarma Ayini ortasında onu korkutmak yararlanma bu çaresizlik var. Onun karakteri-usta çaylak, birlikte sahneleri onların Kim ve Çete hisse ilgi çekici bir dinamik-baton-Baba Kim’in tamamlayıcı olarak bir geçiş olarak

  tasarlanmıştır.The Priests Black Priests Turkce Altyazılı – Black Priests 2015 Tek Parça San
  Yerine özgünlük vurgu yerlerde bu çok daha basit bir anlatım için Young-shin, Jang seçmesi içinde şeytan Baba Kim’in savaş uzun bir hikaye ile izleyici onun becerir. Hemen hemen ilk yarının en Myeong hareketli kalbinde yer alan Kat Daire-dong bölgesi pis top tam bir ay gece boyunca gerçekleşen ikinci yarısında ritüel ayrıntılı bir görüntü için set-up. Yine de, ilk bir saat sürükleyici bir izle sahneleri ile Babası Kim ve Deacon Choi yakında kendilerini bulacaksınız tehlikesini vurgulamak için inşa kalır. Tam genişletilmiş ihtişamıyla kendini prosedürü de beklemeye değer daha fazladır, kendi kişisel iblisler onların üstesinden ederken adını ortaya çıkarmak için kötü ruh çizmek duo girişimi olarak yaşadığı dehşet anları ile dolu.

  The Priests Black Priests Turkce Altyazılı – Black Priests 2015 Tek Parça San

  Türünün ilk örneği olduğu için, Jang ‘hiç bu konuda K-sinema ya da K-korku ile ilişkili olan bir tarz biraz duruma göre nasıl başarılı bir şekilde gösteren övgüyü hak ediyor. Feature film onun ilk olmasına rağmen, Jang en sahne alır güçlü bir kavrayışa sahiptir, özellikle filmin görsel ışık ve karanlık kontrast ile. Seul, J & L ve Daegu meşgul mahalleler ve İlçelerde konumunda filmi film Jang seçimi de yer güçlü bir duygusu verir ve bu yönüyle çok hoş bir dokunuş şeytan çıkarma Ayini önce geleneksel Kore şaman Ayini hakkı anlatılıyor. Evet, ‘Rahipler’ pekala korkutucu, bir parça gerçekçilik artan duygusu ile takviye ve bu bağlamda henüz keşfedilmemiş bir konu içine yeni ve cesur bir giriş olmanın yanı sıra, kendi içinde bu tür çok değerli bir ektir.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "The Priests Black Priests Turkce Altyazılı – Black Priests 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzle"

  1. Muharrem 7 Haziran 2017 04:15

   463 merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun The Priests Black Priests Turkce Altyazılı – Black Priests 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzle Muharrem Bartın

  The Priests Black Priests Turkce Altyazılı – Black Priests 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzle