• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  The Purge Election Year Turkce Altyazılı – The Purge: Election Year 2016 HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 1.253 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 105
  • Tarih:

  The Purge Election Year The Purge: Election Year filmi 2016 6.2 1080p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.comThe Purge Election Year The Purge: Election Year Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  The Purge Election Year Turkce Altyazılı

  Gerilim ve tehdit yerine hayaletler daha gerçek insanların olduğu korku filmlerinin büyük bir hayranıyım. Hostel, Testere, Wolf Creek en sevdiğim bölüm değildir. Seçim Yılı izledim kadar Temizle, ilginç konseptiyle de onlardan biriydi.

  Oyuncular, film stili ve etkileri ile yanlış bir şey. Kalıplaşmış bu üçüncü filmde çok can sıkıcı olmuştur. Eğer yönetmen daha ince yapmak için, ama film aptal kanıtıdır bu yana BEYAZ İNSANLAR BOZUK VE BAAAAD NASIL, kalıcı görüntüler “BAKMAK mümkün olsaydı iyi olurdu. GOOOOOOD BU ZAVALLI GÖÇMENLER VE KARANLIK BAK NE KADAR-SKİNEED İNSANLAR AAAAARE! CİNAYET İŞLEYEN HERKES DELİ OLDUĞUNU NASIL TEK AKLI başında, ONLARI öldüren iyiler HARİÇ” oldukça can sıkıcı olabilir BAK.

  The Purge Election Year Turkce Altyazılı

  Tiyatro galası için bekleyen ay sonra sürükledim kişi ile güzel bir tarih olması gereken… seyirci istihbarat için işkence stresli bir oturum oldu. (2016 bırakın, 105 dk) Tasfiye: Seçim Yılı”. çok uzak olmayan bir gelecekte Yıllık Tasfiye devam eden hikaye, bir yerde değil yer sağlar. Film açılır (T. Rex; George Clinton) “Tasfiye listesi” için kabul edilir. bir aile kötü bir fail tarafından temizlendi ve tanık oluyoruz. Sonra BİZİ aile katliamı Senatör Roan, tek kurtulan bilmek 18 yıl önce, ve şimdi kampanya Temizle son olarak 18 Yıl Sonra-2 Gün temizlik “daha önce söylemiştim”. Bu iktidar NFFA, beyaz bir üstünlükçü-gidişli parti zevk için değil. Anketlerde geride Roan 1 puan ile, NFFA bu Roan ‘bakım’ yaklaşan Tasfiye alınması gerektiğine karar verdi. Ayrı bir hikaye hattı, şeker çalmaya çalışırken bazı genç kadınların karşı karşıya olan Joe’s Deli Joe, sahibi, tanırız. Bu noktada filme 10-15 dakika geçti, ama daha fazla izleme deneyiminizi yağma olacağını söylemek için, sadece bu işin sonunu Kendin görmek zorundasın.The Purge Election Year Turkce Altyazılı

  Yorum iki: bu Temizleme franchise, yine James DeMonaco tarafından yazılmış ve yönettiği üçüncü film. İkinci filmden geri dönen tek karakter şu an güvenlik şefi olmak ve (Elizabeth Mitchell tarafından canlandırılan, hala en iyi rolüyle TV dizisi olarak bilinen Kayıp) Senatör Roan sağ kolu güvenilir olan (Fred Grillo oynadığı) Barnes. Bugün bildiğimiz gibi DeMonaco akıllıca siyaset sahnesinde belli bir akımın üzerine alır iken NFFA açıkça Güney Afrika ANC, Apartheid rejimi sonra desenli, uçağı) diğer cari temalar içerir, film max ırk kartını oynamak kadar tehlikeli bir hal alır. Siyasi konuları bir kenara bırakırsak, film gerilimi yükselterek iyi bir iş yok ama benim için film de çok uzun, çok tahmin edilebilir ve açıkçası biraz.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  The Purge Election Year Turkce Altyazılı – The Purge: Election Year 2016 HD Film İzle