• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Tibet’te Yedi Yıl Seven Turkce Dublaj – Seven Years in Tibet 1997 HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 724 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 136
  • Tarih:

  Tibet’te Yedi Yıl Seven Seven Years in Tibet filmi 1997 7.0 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak Tibet’te Yedi Yıl Seven izleyebilirsiniz.Tibet’te Yedi Yıl Seven Seven Years in Tibet Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  Tibet’te Yedi Yıl Seven Turkce Dublaj – Seven Years in Tibet 1997 HD Film

  İlk bakışta Kanal Kılavuzu gezinirken, ve gösteri fikri de çok şaşırdık “deneysel çiftler yeni maceralar keşfetmek” etkisi için açıklama, bir şeyler okumak karım ve ben. Sanki new age swingers programı çeşit olsaydı ilk başta görünüyordu. Ancak, ikinci bölümün tekrarını izledikten sonra takılıydı.

  Gösterinin tedavi fikri gerçekten dahice. İlişkinin ‘fikir sonuna’ olan çiftler, evlilik sıkıntı yaşadıkları için aşırı bir çözünürlük çalışıyorsunuz. Onların başlangıçta geçiş eşlerin şovu kavramını başarılı bir evliliğe sahip olabilecek herhangi bir umudu yok etmek için emin bir yol göster ilerleme inandım ancak belli ki çiftlerin tedavisinde büyük ilerleme var.

  Tibet’te Yedi Yıl Seven Turkce Dublaj – Seven Years in Tibet 1997 HD Film

  Gösteri, çekim tarzı, müzik skoru sadece FİKİR ötesinde, ve etkinlik fikirleri gerçekten izleyici için eğlenceli bir deneyim için yapmak. Diziyi gerçekten izlemek keyifli, hem açık olarak paylaştıkları yüksek ve alçak deneysel çiftler deneyim ve Maceraları.

  Tibet’te Yedi Yıl Seven Turkce Dublaj – Seven Years in Tibet 1997 HD Film

  Saygılarımla yeni çiftler ile ikinci bir sezon görmek için heyecan duyuyoruz – ve belki de bir sonraki ilk sezon çiftlerin takibi! Nasıl bir çift düz karısına başka bir kadınla birlikte birçok “içki içmek” hakkında yalan koca bildikten sonra evli kalmayı kabul etmek izin verebilir. Bu zavallı kız, kızların gösterileri izlemek sadece bir kez geri teper ve kalın bir yalancıdır söyler. Bu kadar bariz bir kontrol manyağı olduğu için bunu öğrenince üzülecek mi. Ve duygusal olarak istismar yalan oldu öğrenecek. Bu noktada ona acı kötüleşti olacak. Esas sıkıntılı bir reality show reyting uğruna yalan. Tüm sözde evlilik danışmanlarından siyah bir işaret koymak için utanç. Umarım kendine güvenini yerine kat geçer zaman iyi bir avukat bulur.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Tibet’te Yedi Yıl Seven Turkce Dublaj – Seven Years in Tibet 1997 HD Film İzle