• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  We Are Monster Turkce Altyazılı – We Are Monster 2014 Donmadan HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 727 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 85
  • Tarih:

  We Are Monster We Are Monster filmi 2014 5.2 720p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.comWe Are Monster İngiltere İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.comWe Are Monster Turkce Altyazılı – We Are Monster 2014 Donmadan HD Fi

  MonsterWir biz Canavarlar Biz Canavar” ya da “Kalte Gün” ya da “2015 (dil) film, Alman yazar ve yönetmen Sebastian Ko tarafından en bilinen şimdiye kadar olduğu söyleniyor. Onu gerçekten burada aktörler ile birlikte ya da aşinayım, eğer isimleri Nebbou, Tscharre ve Hammelstein zaten bir veya iki kez duymuş olsam bile söyleyemem. Ama ana karakter Janina Fautz tarafından oynanır. Ailesinin boşanma ile mücadele eder ve bunun bir sonucu olarak korkunç bir suç işleyen bir genci oynuyor. Her şeyi daha sonra kız ve ailesi de polislik bir dokunuş görmek ve ölen kızın ailesi hakkında bilgi varken, ne başa ne de olsa bu gerçekten sadece ilk birkaç dakika. Yani kesinlikle psikolojik bir suç gerilim filmi denebilir. Film biraz 90 dakika boyunca çalışır ve 50 dakikadan sonra büyük şok kısa bir süreliğine ya da ben öyle düşünüyorum.

  We Are Monster Turkce Altyazılı – We Are Monster 2014 Donmadan HD Fi

  Şahsen burada izlemek hoşuma gitti. Fautz ile etkilendim ve sektöründe sağlam bir kariyer elde edebilir. Genç yaşına rağmen çok tecrübeli olduğunu açıktır. Mehdi Nebbou çok çok güzeldi ve de Dominic West zamanlarda bana hatırlattı fiziksel olarak inandırıcı bir performans verdi. Ondan daha fazla şeyler merak uyandırıyor. Diğer oyuncular da oldukça ikna edici ve malzemelerini en iyi şekilde yapıldı, ensemble cast kolayca filmin en olumlu yönüdür. Eylem ve arsa olarak, bazı eleştiriler var. Çoğunlukla kesin severdim, ama artık film gitti, daha saçma söylemem oldu. Ve bu film şok edici bir diğer konu gelişimi ile sonu gerçekten gurur duyulacak bir şey yok. Çok yazık. Gerçekten benim için işe yaramadı daha iyi bir ikinci yarı ve belki de daha fazla incelik yerine gösterişli dramatik dizileri ile, bu geçen yılın en iyi Alman filmlerinden biri olabilirdi. Yine de tavsiye edeyim iyidir, ama bu kadar büyük değil. Benim görüşüme göre, sadece Haneke filmi gibi grafiksel şiddet değil, bir kaç

  We Are Monster Turkce Altyazılı – We Are Monster 2014 Donmadan HD Fi

  daha fazla bilinen filmi “Benny’nin Videosu”, paralellikler. Ama yine de, o bir zevk, belki de burada izlerken iyi bir zaman olacak. Thumbs-benden ve Ko başarısını burada gelecekte inşa edebilirsiniz umuyoruz. Karanlık bir aile sırrı ile ilgili en son Alman filmi. Çok popüler olmayan bir film değil, hatta Almanya gibi görünüyor. Ama yalnız başlık için seçtim. Özet okuma izledi öylece bırakamazdım. Kesinlikle Japon filmi ‘Şüpheli X’ in Alman versiyonu. Bu bir kurgu, ama tamamen farklı bir platform üzerinde döndüğü benzer temaya bağlı anlamına gelmez. Eğer bu film gibi, şuna bir göz atın, ama basit ve çok ilginç bir hikaye, bu kadar akıllı ve hiç biri olmaya çalıştım.

  We Are Monster Turkce Altyazılı – We Are Monster 2014 Donmadan HD Fi

  Boşanmış bir çift, bir genç kızın ortak velayet ile film oldu. Karşılıklı bir anlayış tarafından bir ayrılık olabilir, ama kızları Sarah, onları ayrı izlemek için bir acıdır. Bir gün bir kamp sırasında yanlışlıkla bir suç işliyor. Ailesi hakkında bilgi edinmek, el ele verdiler ve onu saklamaya karar, ileride ona zarar verebileceğini düşünüyor. Ama Sarah onları tekrar bir araya getirmek için bu fırsatı kullanır. Diğer tarafta, başka ve çok daha fazlası için bir yalan, uzun sürdürebilirler nasıl kalan filmi ortaya çıkar.

  We Are Monster Turkce Altyazılı – We Are Monster 2014 Donmadan HD Fi

  Yasal savaştan çocuklarını kurtarmaya çalışan anne-babalar için sürpriz olmadı. Kimsenin bu durum çoğu aslında neyin yanlış gittiğini inceledikten sonra aynı şeyi yapardı. ‘Papanasam’ hatırlattı, film benzer bir tür, ama bu anlatım sadece bir tarafta hedefler. Diğer taraftan peşinde yüzde 10 daha az oldu. Bu yüzden film karakterleri durumla ilgili farklı bir fikir vermek için başka bir açı olabilir gördüğün her şeyi gizemli bir atmosfer yaratır. Odak ailesi her hareketlerini güçlü kalmalarını ve gelecekteki sorunlarla karşı karşıya bırakmak kaldı.

  “Herkes ne biliyor? Okul, facebook, aile, arkadaşlar, herkes.”

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  We Are Monster Turkce Altyazılı – We Are Monster 2014 Donmadan HD Film İzle