• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Wong Ka Yan Wang jia xin Turkce Altyazılı – Wong Ka Yan – Where Are You 2015 Donmadan HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 663 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 96
  • Tarih:

  Wong Ka Yan Wang jia xin filmini hd kalitede izle Hong filmlerini İzleChun Yin ve ablası Wai Yin, Ping Chau adasında Ka On Yuen (Huzurlu Ev) adlı küçük bir lokanta işletmektedir. Saf Chun Yin ablasının aldığı gitarı çalmayı çok sever fakat adadaki kimse yeteneğini takdir etmez. O ise bir gün müziğini tanıyacak hayatının aşkı ile tanışmayı ummaktadır.

  Chun Yin bir gün şehirdeki sinemaya gider. Bilet satan kız Wong Ka Yan ile tanışır ve bir talihsizlik yüzünden geceyi birlikte geçirmek zorunda kalırlar. Chun Yin, Wong Ka Yan’a aşık olur ve ona şarkı yazacağına dair söz verir. Ertesi gün arkadaşı Paul, Chun Yin’i sinemaya gidip aşkını itiraf etmeye ikna eder. Chun Yin sinemaya gider fakat Wong Ka Yan istifa etmiştir ve kimse nereye gittiğini bilmiyordur. Chun Yin, Wong Ka Yan’ı bulmaya karar verir ama onun hakkında bildiği tek şey ismidir. BiCaps.net ekibi olarak tüm Wong Ka Yan izleyicilerine iyi seyirler dileriz..Wong Ka Yan Wang jia xin Wong Ka Yan – Where Are You Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  Wong Ka Yan – Where Are You 2015 Donmadan HD Film

  TAMAM – zaten film gördüm ve nefret, inceleme fikrini değiştirmiş, yani Millet birlikte hareket, birlikte, burada görecek bir şey yok, teşekkürler hareket etmiyor.

  Şimdi sana, hakkında Nefret Sekiz’, ama şimdi biraz biraz çok karışık eleştirel tepkiler nedeniyle endişeli – bu %100 spoiler yazıyorum-free incelemesi izlemek’ olan sevgili film fan için.

  Wong Ka Yan – Where Are You 2015 Donmadan HD Film

  Çok uzun zaman Tarantino hayranları anlaşılan yeni filmi sevmiyorum IMDb ve diğer forumlarda bir çok yorum bakılırsa, anladığım kadarıyla. Filmi izlemeyi bitirdikten kısa sürede böyle bir tepki korkuyordum. Belli ki henüz Tarantino’nun en erişilebilir çaba ve bunun için çeşitli nedenler var, bu sadece insanların çoğu beklenen (veya söz olduğunu düşünmüş) film değil olma en azından. Eğer Henüz görmedim ve olumsuz yorumları nedeniyle biraz şüpheli iseniz, muhtemelen sevgi dolu olursun, eğer hazırlık VARSA biraz juuuust kendini sana söyleyim. Ve gerçekten filmi sevdim çünkü, öneriler kısa bir listesi ile bu konuda sizlere yardım etmek istiyorum. Hazır mısın? Aynen şöyle:Wong Ka Yan – Where Are You 2015 Donmadan HD Film

  1. Ben bir “klasik” Batı bekliyor Nefret dolu Sekiz izle ” gitme. Batı türe ait olabilir, ama eğer Ultra Panavision 70 ile ilgili tüm bu konuşma yemyeşil açık manzara, Sergio Leone filmi andıran uçsuz bucaksız bir manzaranın ya da bir şey düşünüyor musun olsaydı, hayal kırıklığına bitireceğiz. Karlı dağlar gösteren bir kaç güzel çekim, ama hikaye (belki daha fazla) %95 – sinematografi-kesinlikle harika olmadığını söylemek değil (tek oda) – kapalı gözler önüne serilir. Aslında, fantastik fazla Oscar çarpıcı ve değerli.

  2. (Daha iyi bir kelime olmadığı için) herhangi bir heyecan verici “aksiyon” sahneleri beklemeyin: ben de 10 dakikada aksiyon sahneleri ‘Fast & Furious’ falan yapmıyorum; aslında karakterler arasında loooooong bir süre iletişim oldu daha başka bir şey beklemeyin. (Belki de Jackie Brown ‘dışında ve’ Deathprooof’) neredeyse her sahnede en iyi anları beklenmedik bir anda neredeyse “şımarık” var-nerede Tarantino’nun önceki filmlerinden farklı olarak, bu film çok ama çok yavaş bir yapı var. Özellikle iletişim kutusundan heyecan ve gerilim sonucu ve mükemmel (en az filmin iki yaklaşık üçte) oyuncuları tarafından performansları ama: (hiçbir şey yok) heyecanlı DEĞİL demek değil sadece.Wong Ka Yan – Where Are You 2015 Donmadan HD Film

  3. Tiyatro gibi en iyi film bu yaklaşım; Nefret Sekiz ‘gerçekten bir film kılığında bir tiyatro oyunu var: böyle. Agatha Christie bir dokunuş ile bir “Kim-tiyatro oyunu Yapılan” cinayet gizem. Cinayet gizem yırtık toplumun bir dolu sivil savaştan sonra ırksal gerginlik ile bir göz atmak için planlanmış bir oyun için ama sonra tekrar, aynı zamanda bir kılık değiştirme. Tabii, yine günümüz Amerika’da ırk ilişkileri için bir alegori nefret dolu bu durum bugün hala, her taraftan nasıl yönetmen kızgın yorum olarak görüyorlar. Şimdi bu çok ciddi geliyor, ama merak etmeyin;-sabit bazı mide çirkinlik ve son derece politik eğilimini rağmen, bütün film boyunca Tarantino’nun marka mizah var.

  4. Ben root için sevimli bir karakter bulmak için beklemeyin. Filmin başlığı için bir sebep yok, ve tüm önceki filmlerinde farklı olarak, gerçek bir sempati hissedeceksiniz Tarantino’nun son filminde tek bir kişi yoktur. Tüm ana karakterler aşağılık, iğrenç eylemlerde, ve tüm Kurtuluş ötesinde onlar – ama bu (özellikle BU oyuncular verilen) izlemek için zorlayıcı olmadıkları anlamına gelmez. herkes harika, ama Jackson, Russell, Jason Leigh ve Goggins izlemek için bir sevinç vardır.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Wong Ka Yan Wang jia xin Turkce Altyazılı – Wong Ka Yan – Where Are You 2015 Donmadan HD Film İzle