• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  XOXO Turkce Altyazılı – XOXO 2016 Full HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 899 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 92
  • Tarih:

  XOXO filmini hd kalitede izle ABD filmlerini İzleXOXO XOXO Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  Bir raver, bir DJ ve düz bir kenar olduğum, içki, sigara, ya da bu etkinliklerde ilaçların her türlü yapmıyorum anlamı olduğunu söyleyerek başlayayım. Sadece nereden geldiğimi bakış açısı biraz vermek.

  Şahsen, ben gerçekten bu filmi beğendim. Çok iyi Festivali Kültür çok farklı yönleriyle ele geçirdi, insanlar orada sadece ilaçların aşırı miktarda almak için bro-tank kalabalık, kaşar kızlar için, eğer parti sahne katılmak eğer müziğin tadını çıkarmak zor gelir ve insanlar arasında. Bir büyük, çok etrafında yürüyüş kaos ve saadet-orada nasıl biliyorlar kendilerini en iyi şekilde tadını çıkarmak için insanlar arenada sahnelenen, hepimizin sevdiği müzik dans. En iyi arkadaşın bir kalabalığın ortasında çalışan, 24.000 insanlar, aslında başıma gelen bir şey, o kadar olası bir festivalde şok edici ve heyecan verici bir deneyim bile geliyor. Gerçekten bu eleman canlandıracak olmayan sevimsiz bir yol olduğunu PLUR tasviri biraz sevimsiz oldu. Bu çok genel izleyici ile rezonansa olmasa da film de takdir ettim hangi şöhret, vs müzik için insanlar arasında DJ kültürünün bir bit ve sürekli mücadele ele geçirdi.

  Düpedüz, (konuştum olan yan karakterlere dikkat) ve arka plan komedinin sağlam bir kombinasyonu ile, ve ciddi bir arsa, bu film bir arkin ‘ne olması gerektiğine iyi bir örnek. Gider biraz tahmin edilebilir büyümek demek olsa da, bir şey bozulmadan, arsa sizi meşgul tutmak için yeterli katlanmış. Bazı bölümleri biraz zorla, arsa-bilge görünüyordu, ama bu film günümüzde beklenen bir şey.

  XOXO Turkce Altyazılı

  Neredeyse tamamen ana – soundtrack sahne ev, ama adil olmak gerekirse, o gerçekten genel izleyici ile çalışır EROZYON tek tip, yani bu tarz çok yakından sopa seçtikleri neden anladığım kadarıyla film müziği daha çeşitlilik olsaydı, isterdim.

  Eğer hiç bir festivale olduysan, herhangi bir şekilde onlar gibi ne görüş oluşturmak değil bu film, ama eğer varsa, arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın, ve, birçok insan hayatları boyunca en gerçeküstü ve büyülü bir kaç gündür ne geri götürmesi XOXO izin verin.
  3 seans filmi bitirmek zorunda kaldım o çok klişe.

  XOXO Turkce Altyazılı

  En büyük klişe. Sevgi ilgi. Şaşkın ve cant konuşmak elbette adam ve hes ile tanışır. Bu ikisi birlikte alıyorsanız o gülen hepimiz zaten biliyoruz. Ama dur, o başka bir çocukla o kız ve o çok atlar olan garip küçük bir çocuk, çünkü bizim kahraman reddeder ve imkansız bir USB-stick eklemek için yapım, %100 Prakinsons var. Ve aynı zamanda*seti ks ve burada awwww gibi oturuyorum, bu onun için çok kötü bir şekilde bitecek f#. Gibi onun adına utandım. Ama şu işe bakın ki, iyi bir film son dakika çekme, kaydırma adları ile sona ermeden gibi yönetir. Mükemmel zamanlama konusunda Şii, konuşmak. Şimdi itibarlı bir DJ o da kızı alır. Golddigger.

  XOXO Turkce Altyazılı

  Ayrıca, işe birkaç Kanalizasyona gidiyor? İsyan, çünkü doğal olarak 1 bilet kaybederler. Sonra da kanalizasyona gider. Kaybolmak sonra bir uyku çekmek, kırmak, tekrar bir araya gelsin ve bir anda köşeyi gereken merdiven bulur. 5deep3me adam. Sinirli hikaye.

  10 3 tek sebebi Tarık ve ona büyük bir vahiy verir aşırı dozda ilaç yüzünden. Değil, bir RentaLoo girmiş çünkü onun bana doğru işe bir an oldu.

  Doğru rave kalıplaşmış var çünkü TAMAM, ben 10 4 ver.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  XOXO Turkce Altyazılı – XOXO 2016 Full HD Film İzle