• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Yanlış Kapı Turkce Dublaj – Knock Knock 2015 Donmadan HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 619 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 96
  • Tarih:

  Yanlış Kapı filmini hd kalitede izle �ili filmlerini İzle

  Yanlış Kapı �ili İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  Bu değerlendirme bazı sayfalarını çevirirken sonra, insanlar kapıya gelen bekliyorduk ne olduğundan emin değilim. Hiçbir iyilik ve sevdikleriniz arasında bir haç gibi işledi. Hikaye tabii ki orijinal değil ama bu haneye bir gerilim üzerinde Eli Roth’un al ve canlandırıcı sadist. Keanu Reeves’ kapıda iki yabancı vurmak, onları davet ediyor, sosyopatik eğilimleri ile gözetleme başlar ve işler oradan yükselmek. Oyunculuk büyük ölçüde etkileyici. Keanu zamanlarda saçma geldi ama, çoğunlukla, masum baba parçası uyuyor ve çok iyi iki kadın açar ”

  kimya sıçrar

  .Yanlış Kapı Turkce Dublaj – Knock Knock 2015 Donmadan HD Film İzle

  Lorenza Izzo ve Ana de Armas gerçekten bu filmi yapmak. Palpe karizma var, ve mükemmel senaryolar tepki Reeves sağlar. Diyalog eğer farklı bir bağlamda okumak, ama Izzo ve de Armas düz bir yüz ve düpedüz kötü karakter niyetlerini ilerleme ile çekip tuhaf ve çocukça gelebilir. Aslında ilginç bir konu, ve Roth bu film söyleyecek bir şey var, ve zarif bir şekilde mümkün olduğunca az kan ile ulaştıktan inanıyorum.

  Yanlış Kapı Turkce Dublaj – Knock Knock 2015 Donmadan HD Film İzle

  Yanlış Kapı Turkce Dublaj – Knock Knock 2015 Donmadan HD Film İzle

  Tak tak mükemmel değil – çok uzun bir kaç dakika sürüyor ve bazen dürtüyor ve en güzel anlarında psikolojik korku evi olduğunda sanki eroin enjekte etseydi satırları okur, ama ilginç ve gerçekten büyüleyici Reeves. Duyarsızca, kağıttan yapılmış bir ceset örtbas? Bu ürpertici. – Canlı canlı gömülmekten? Macabre. Roth her zamanki gibi döktürmüs görmek güzel, ve mizah kesinlikle kasıtlı ya da değil. Çok haneye gerilim hayranları için bu filmi tavsiye ederim. Sadece parlak bir başyapıt bekliyor girme; Tak tak, çiğ ve pis mümkün olan en iyi şekilde azmış. Hemen 1 Hostel, sonra Eli Roth sevdim. Bu adam insan doğası ile başa çıkabilirim biliyordum. O zamandan beri çalışmalarını takip ediyorum. Bu özellik, herhangi bir sorun beklemiyordum o yumuşak yerini de almış bir adam gösterir. Bazen insanlar çok daha az

  Yanlış Kapı Turkce Dublaj – Knock Knock 2015 Donmadan HD Film İzle

  ehemmiyetli baştan teslim. Nelerin yanlış bir karar verdi, O aldı. Ama bu son! Saldırdı ve bunun bir komplo olduğunu karısı açıklamak aptal bir olduğunu düşünün. Karısını hayal bir aptal, onu, çocukları aldı ve ondan boşandı inanmıyordu. Önerilen sonu olurdu, değil mi? Ahlaki bir hikaye gibi görünüyor, bitmemiş bir iş bırakır. Soğuk intikam alma mimar görmek istiyorum. Bayanlar izlemek, biraz düşün, ve cehenneme hayatlarını açın. Maçlarını oynadı ve mimar ve diğer insanlar yüzünden eğlendiler vardı; şimdi hepsi hak etti. Bize intikam netice ver!

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Yanlış Kapı Turkce Dublaj – Knock Knock 2015 Donmadan HD Film İzle