• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Ye Ying Turkce Dublaj – The Nightingale 2013 HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 691 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 100
  • Tarih:

  Ye Ying Turkce Dublaj 720p full HD kalitede filmYe Ying Fransa İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.comThe Nightingale

  İletişim yukarıdaki satırda sadece bir at vardı, hatta etrafında bir sahne inşa etmek kadar önemli bir şey olduğunu NightingaleAnd, gerçekten inanılmaz bir şey. Bu film gibi.

  Yorumcular Notlar:

  1. İlginç Kanadalı korku filmi, bu film için iki “resmi” devam filmi OMİGAWD korkunçtu çünkü iki kat ironik, Zencefilli kurabiye, ilk meşru varisi.

  2. Tamamen çılgınca ve öngörülemeyen ancak garip bir şekilde büyüleyici. Tesadüfen, bu inceleme sadece Tarantino NEFRET dolu SEKİZ Quentin bir inceleme bitmiş ve inceleme dedi, çok QT cazibesi ve önceki filmleri demarked olan sly mizah sapmış nasıl dikkat çekti. Olağandışı bu tuhaf film neredeyse QT erken bir çalışma olarak kabul edildi.

  3. Henry Rollins büyük, neredeyse re-no name “anti” adam tanımlar-ilk Clint Eastwood tarafından 60’lı yıllarda yaratılan kahraman kişi. Çok şey demiyor, sadece yalnız kalmak istiyor, kadınlar onu başlangıçta ve/çıkmak istiyor ya da polis çağırıyor, onunla kavga etmek her zaman GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ BİR FİKİR, ve mono-her soru için hece tepkiler otizm ve verimlilik arasındaki ince çizgide yürümek arasında parçalanmış.Bu filmi gördüğü Ölümsüzlük en iyi tasviri olduğunu eleştirmenlerden biri bahsetmişti. Gerçekten aynı fikirdeyim, bu büyük bir film değildi ama ilginçti. Gerçekten iyi bir film yapan da bu.

  Kahramanımız ölümsüz bir varlıktır. Sanırım vampir, sonra kafandan bu fikri koymak. Daha kötü. Tamamen öldürülemez ve körlük noktasına kadar yorgun, bu karakteri yeterince uzun hepsini kavuşmanın ve de olmayabilir anlamıştır varlığı ile o kadar sıkıldım haline gelmiştir. İlginç kısmı da burada. Henry Rollins de rol oynar. Film boyunca en çok bölümü için uygun olan taş suratlı, ahşap ve soğuk (). Sadece bu tür davranışları etrafındaki her konuda son derece umursamaz, onun hayatını tamamen sıkılmış birinden beklediğiniz. İnsanüstü vasıfları üstü kapalı ve sadece doğaçlama eylem gerektiren bir rakam.

  Ve tabii ki, eylem onu görmek için olsun. Gerçekten istemiyor, ama bu eylem ile başa çıkmak için istekli. Bunu ele almak en azından eğlenceli. Çok keyifli gerçekten de, sahneler çok iyi ve hem gerçek hem de aynı zamanda biraz komik görünen bir şekilde oynadı.

  Film tamamen karakter odaklı olduğu için filmin iyi olması için, izleyiciler onların kahramanı ile tespit yapmak için, yazarlar biliyor. Ve yapıyorlar. Antik adam normal insanlar anlaşma ile ortak insan ihtiyaçlarını zar zor bir paçavra ile uğraşıyor ve bir tezat olarak görüyoruz. İnsan tarafımız yanar, daha çok gerçek kendi davranış ve duygularını yapar. Ve bizi ona karşı bir sempati kazandırıyor. “Etrafında tabiri caizse gelmesini istiyoruz. Hepimiz çok kritik bulduğu hayat kıvılcımı tekrar uyandırması.

  Çoğu bilgisayar yoksun özel efektler geliştirilmiş, bu filmi aksiyon için iyi eski moda sıçrayan kan ve ateş dayanır. Eski bir sorun ile uğraşan yaşlı bir adamın farklı bir havası var. Bu benim görüşüme göre bir gücü var. Film çok daha gerçek görünüyor.

  Eğer herhangi bir zayıflık varsa, sona doğru olurdu. İşler biraz kafa karıştırıcı buldum kahramanı karakteri biraz değiştirmek. Aslında, bir ahlaki eklenir. Ve ne zaman o her zaman “katılmıyorum” bazen karar veren izleyiciler yalancılığını ortaya çıkarmak bir film olur.

  10 üzerinden 7 veriyorum. Olmasını beklediğimden çok daha eğlenceli.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Ye Ying Turkce Dublaj – The Nightingale 2013 HD Film İzle